Prosinec 2006

Jakou posloucháte hudbu???

26. prosince 2006 v 20:03 | kamzap |  Ankety
Jakoupak posloucháte hudbu???
Někdo si zařadí mezi oblíbená cédéčka CD s rapem,někdo s dechovkami...
Hlasujtééééééééé

Napište si SMS

21. prosince 2006 v 20:40 | kamzap |  Všecičko zdarma
Je to spolehlivý a ZDARMA
Lesík

Kdo jsi???

20. prosince 2006 v 20:52 Ankety
Jsi holka nebo kluk???Jseš ráda že jseš,co seš???Jaké chceš mít povolání nebo jaké máš???To vše pište do komentářů.
Hlasujtééééééééé
Pavučinka

Záhada Blair Witch

8. prosince 2006 v 17:02 | kamzap |  Seriály,filmy

V říjnu 1994 se u Burkittsville (dříve Blair) v Marylandu ztratili tři studenti, kteří zde natáčeli dokument. Po roce se jejich filmový materiál našel... Trojice filmařů v přímém přenosu po stopách, které znamenají smrt, v nerovném zápase o vlastní příčetnost... Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře zaznamenal mimořádný komerční úspěch.
Legenda
Legenda vypraví, že u vesnice Burkitsville v Marylandu žila čarodějnice, jenž ke svým rituálům používala krev místních dětí, dokud ji vesničané nevyhnali. Ona se jim pomstila prokletím blízkého lesa a od té doby se tam ztrácejí lidé a dochází k podivným vraždám.Roku 1734 několik dětí z vesnice Blair ohlásilo, že je Elly Kedwardová zve domů a tam jim bere krev. Vesničané Kedwardovou obvinili z čarodějnictví (oznámila to jizva na ruce malé Bertie) a vypíchli jí oči a vyhnali jí z vesnice uprostřed kruté zimy a uvázali ji ke stromu. Předpokládalo se, že umrzla v lese.1785 uprostřed zimy zmizely záhadně všechny děti, které si na ni stěžovaly a ještě k tomu polovina dětí z vesnice.
Pravda
Kde je pravda??? Pravda je krutá. Vše bylo velmi chytře vymyšleno, nahrávky, případ ztracených studentů, masový vrah i kletba staré čarodejnice. Vše byl pouze chytrý marketingový tah producentů. Film byl natáčen bez scénáře a z nedostatků učinili přednosti. Ovšem geniální byl způsob jak dosáhli autentické krystalické hrůzy a děsu. Poslali tři hlavní aktéry do lesů, každý den jim sdělili novou pozici, kam měli dojít a tam jim zanechali i jídlo. V noci je strašili házením kamínků na stan a pouštěním hrůzostrašných zvuků. Veškerý děs a hrůza všech herců byla skutečná, báli se a nevěděli, co je obklopuje. Když v poslední den našla Heather před stanem záhadný svazek klacíků s krví, byla opravdu vyděšená. Byla na pokraji zhroucení a bála se, že se jim opravdu něco přihodí. O tom, že herci narazí na opuštěný dům, nevěděli. Závěrečná scéna byla naprosto skutečná. Zoufalý křik Heather i pád kamery byl autentický. Ovšem v tu chvíli již bylo režisérům jasné, že dál jít nemohou. Natáčení skončilo