Duben 2007

(Vlastnoruční) piercing

26. dubna 2007 v 12:19 | kamzap |  Piercing+tattoo
1.záznam:
Tak mi 11.dubna 2007 odpoledne nějak hráblo, a vzala jsem si jehlu, namočila ji do Alpy a propíchla pupík.Žádný jen tak trošku pod kůžičku ale tak , jak se peercingy dělaj.A tak jsem si tam tu jehlu nechala, protože jsem tam neměla co jinýho dát.Pak jsem si tu jehlu vytáhla, a po chvíli rozčilování, když mi tam nešla dát náušnice jsem tam "nacpala" zicherajsku.Tak jsem byla naštvaná, že nemám žádnou zlatou nebo stříbrnou náušnici na to a tak jsem si tu zicherku vytáhla a nechávám si to zarůst.Pořád to ale ještě bolí.Ale to propichování samo o sobě ani tak nebolelo.Tak teť uvažuji, jestli když to nemám na fest zarostlý, jestli si tam mám dát tu zicherku zpět a zítra si koupit stříbro.Ale dávat to tam zpět by asi bolelo a tak to nechám bejt.Ale nevím jestli bych vám to doporučila.Jen když máte rádi risk.Ale podruhé bych si to asi sama nedělala.Teda na stejný místo.To by bolelo ještě víc.Kdyžtak dám vědět, kdy mi zase "hráblo".
2.záznam:
Tak bych 25.4.2007 mohla v Ostravě mít peercing od odborníka.Tak nevím.Mám si ho dát???Nevím jestli to přes to rozpíchaný břicho ještě půjde.Každopádně tento článek zveřejním, až bude jasno.Kdyžtak dodám foto.
3.záznam:
Tak stále nevím.Dnes je 16.dubna a zatím je to v pohodě.Nehnísá to.Ale nevím, jestli tam mám jet, aby se náhodou nestalo, že se nedoplatím.Tak fakt nevím.Kdysi jsem chtěla na břicho tetování takový malý ještěrky nebo peercing.A peercing mě vyjde levněji a i méňe bolestivěji.A dá se sundat.Tak nevím.Ale asi jo.
4.záznam:
Tak fakt nevím, protože jsem se dozvěděla, že bych se pak nemohla nějakou dobu koupat v bazéně a jezeře.A jestli mi to nezačne hnísat.Protože znám 4 ženský, kterým to hnísat začalo ale ani jednu, které ne.Tak fakt nevím.Ale risk je zisk.Ale už bych asi měla být rozhodnutá, protože dnes je 19.dubna a 25.4. tam mám jet.Tak nevím.
5.záznam:
Tak jsem se rozhodla.25.4.2007 tam pojedu.Nesmím být zbabělec.Jdu do toho.Pak dodám kdyžtak fotešky.
6.záznam:
Tak už je 26.4. a 25.4. mi to píchali.Byla jsem v Ostravě a měla jsem děsný depky, tak si moje teta ze solidarity nechala píchnout se mnou.Vybrala jsem si takovej piercing se zeleným kaminkem.První jsem šla na řadu já.Říkala jsem si, že to bolelo ale to mě bolel spíš ten strach.Bylo to v poho.Tak pak napíšu do komentářů, jestli mi to hnísá nebo ne.
Tak doufám, že jsem těm, co se rozhodujou jestli piercing do pupíku jo nebo ne pomohla.