Srpen 2007

Outlaws hra

24. srpna 2007 v 18:36 | kamzap+internet |  Mix-vše,co se jinam nevešlo
Tento článek sem dávám proto, protože Outlaws je až moc dobrá hra na to aby se na ni zapomělo, a taky vám chci dát pár rad, když ji budete hrát.
Tak tedy, vše se odehrává na divokém západě v době, kdy zákon drží ve svých rukou pistolníci a lidé, kteří si je mohou koupit. Takovým člověkem je také zatím neznámý "podnikatel", jehož záměrem je mimo jiné vybudovat transkontinentální železnici. Na první pohled mírumilovná a užitečná věc však začíná dostávat povážlivé trhliny, když chystaná trasa vede přímo přes obydlí farmářů. Většina z nich neodolá a svoje kousky území prodá pod cenou, někteří za záhadných okolností zmizí či zemřou. Jedním z posledních je John Anderson, zasloužilý ex-maršál, který zasvětil svůj život boji s právě takovými zloduchy a se svou rodinou nehodlá ani o píď ustoupit ovečkám zmíněného tyrana ani nyní. Ani oni však nejsou žádní hlupáci a v šerifově nepřítomnosti zabijí jeho manželku a unesou jeho dcerku. V tomto okamžiku začíná hra, anabáze našeho hrdiny na jejímž konci se znovu shledá se svou milovanou dcerou a částečně překvapivého rozuzlení. To v lepším případě ...
V průběhu hry se v každém z pouhých devíti levelů setkáme s odlišným prostředí, přičemž na konci vždy čekají koneční "bossové" poněkud hrubšího ražení (nic extrémního - zpravidla jsou jen 3x odolnější než obyčejní pistolníci), kteří nám vždy poskytnou důležitou informaci s jejíž pomocí se dostaneme opět o kus blíže vytouženému cíli.
A tady máte pár cheatů které když zadáte tak.....
oler-životy
olairhead-létání (X-nahoru, C-dolů)
olash-neomezená munice
olgusher-neomezený olej
olposal-lampa
olcds-supermapa(Vidíte přesně věci, lidi....)
oljackpot-soupis majetku(tzn.např.univerzální klíč)
olpostal-všechny zbraně s plnou musncí(Hodí se zvláště v poslední úrovni)
olhideout,oltown,oltrain,olcanyon,olmill,olsimms,olminer,olclif-přeskakování jednotlivých úrovní
A ještě pár rad-F1-F12 jsou různé zbraně,Když hodíte granát, sám nebouchne, musíte se postavit trochu dále od granátu a střelit do něj aby bouchl.
Nejtěžší úroveň je mlýn-přeskakuje se olmill a boss má být ukrytý v zamřížovaném kanálu pod vodou.
V poslední úrovni je i s vaší dcerou v jednom z pokojů, až vjdete do pokoje, ukáže se krátký příbeh ale pak hrajete dál tu samou úroveň-musíte do něj střelit a pak je další konečný příběh.Na tuto hru nejde dát přesný návod, protože každý ji hraje jinak.Tabelátorem se dává mapka a boss je žlutá šipka na ní.
Kdyby jste potřebovali poradit tak napište.Ráda poradím.

Den v Tatře

21. srpna 2007 v 19:11 | kamzap+internet |  skupina Kabát
Jakmile jsem se dozvěděla, že tam budou Kabáti a že to stojí jen 60Kč tak jsem si okamžitě přes internet reservovala vztupenky...teť už je mám doma....Ale škoda že tam budou jen asi hodinu.Ale díky tomu neberu konec prázdnin tak tragicky protože tohle bude rozloučení s prázdninami.....Každopádně pak napíšu článek...

Co by jste měli vědět, než si dáte piercing

20. srpna 2007 v 21:13 | kamzap |  Piercing+tattoo
Pár rad z mé vlastní zkušenosti:
Určitě,vždycky když si budete kupovat nový šperk ať už z internetu nebo z obchodu tak ho dejte na 1 hodinu do lihu.Já mám 60% lih a zatím mi to stačí.Nestojí moc.Do třiceti korun.V piercingovým studiu když si necháváte piercing aplikovat tak tam jsou ty šperky strašně drahý.Je lepší si koupit z Chirurgické oceli přes internet nebo koupit v obchodě ale musí být stoprocentně z Chir.Oceli.Ale většinou jinak nedají, takže si musíte koupit ten jejich.Můžete to ale skusit.Když neuspějete tak si tam ten šperk můžete dát později.Piercingový šperk by se ale neměl měnit dřív, než když bude piercing úplně zahojený...Slyšela jsem , že když ho vyměníte před úplným zahojením ta že se to může začít hojit odznovu.Já na desinfekci piercingu používám Betadine a Protex.

Piericng:
Doba hojení:Pupík-6 měsíců až 2 roky(tomu nevěřím)
Ret-6 až 8 týdnů
Jazyk-4 až 6 týdnů
Tvář,obočí-2 až 3 měsíce


Pach Krve

10. srpna 2007 v 9:00 | internet |  Seriály,filmy
Děsivý příběh skupinky mladých lidí, která se v hlubokých lesích západní Virginie utkává s rodinou zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací.Když si na to vzpomenu, když jsem v lese daleko od cesty, tak mi běhá mráz po zádech.....LOVE foto

3. srpna 2007 v 11:40 | internet,kamzap |  Gothic&Love

Foto Kabátů

2. srpna 2007 v 13:32 | internet |  skupina Kabát

Kruh 1,2

2. srpna 2007 v 13:09 | kamzap+internet |  Seriály,filmy
Ukazuj na obrázky a čti...............

Piercingové šperky do pupíku

1. srpna 2007 v 21:32 | kamzap+internet |  Piercing+tattoo
Tendle je super..........ale měla bych strach, že se mi bude zachytávat za oblečení
Toto je mazec.Ale jediná barva kterou jsem nesehnala je červeno-černá
Toto je můj sen.Ale nikde ho nemohu sehnat ale asi by se taky zadrhával za ohoz.
Toto je taky nářez.Ale to už by se hodně zadrhávalo.
Todle je taky dobrý, ale nevím jak bych s tím šéfovala v pupku